Aspen paliwo przyszłości

Paliwo Aspen to nowość na naszym rynku, chciałbym przedstawić jego opis oraz zalety stosowania w urządzeniach ogrodniczych.

Benzyny Aspen 2 i Aspen 4 są praktycznie wolne od substancji szkodliwych, takich jak benzen, węglowodory aromatyczne czy olefiny: substancji które mogą powodować poważne problemy zdrowotne.
Benzyna alkilowana Aspen pozwala również utrzymać czystość komory spalania oraz świecy zapłonowej. Może być przechowywana przez nawet 2 lata bez negatywnego wpływu na jej jakość, co sprawia że silnik łatwo uruchomić nawet po okresach przestoju. Korzyści dla środowiska: ograniczenie warstwy ozonowej jest nie zaprzeczalna.
Teraz opis paliw.
WP_20160619_17_49_38_Pro
Aspen 2 to benzyna alkilowana zmieszana z 2% oleju biodegadowalnego oleju syntetycznego do silników dwusuwowych odpowiednia do pilarek łańcuchowych, wycinarek, kos spalinowych, nożyc do żywopłotu, kosiarek do trawy oraz innych urządzeń z silnikami dwusuwowymi.
Olej zawarty w paliwie Aspen 2 został wybrany i opracowany z myślą o przyszłości. Jest w pełni syntetyczny, minimum 60% jego zawartości jest odnawialna, ulega biodegradacji ( ponad 80% po 28 dniach), jak również jest wolny od popiołów i rozpuszczalników.
Olej zapewnia wyjątkową czystość silnika oraz optymalne właściwości smarowania w każdej temperaturze silnika.
WP_20160619_17_49_51_Pro
Aspen 4 to benzyna alkilowana bez dodatku oleju, odpowiednia do kosiarek trawnikowych oraz traktorków ogrodniczych, glebogryzarek, odśnieżarek oraz innych urządzeń z silnikami czterosuwowymi.
Zwykła benzyna zawiera etanol, który przyciąga wilgoć, co może powodować awarie silnika szczególnie przy zmiennych warunkach pracy oraz po dłuższych przestojach.

Dla zwykłego użytkownika ogrodu co posiada parę maszyn zasilanych na paliwo jest to idealna sprawa.

serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych http://sklep.maduxx.pl/

Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole

Andrzej Troczyński
tel. 665 200 900
andrzej@pilarz.org
andrzej.troczynski@gmail.com